آشنایی شرکت آرمان اندیشه فولاد

شرکت آرمان اندیشه فولاد از سال 1390 با به‌کارگیری کارشناسان مجرب در حوزه ماشین‌کاری و فورجینگ فلزات، فعالیت خود را در راستای توسعه صنعتی کشور آغاز و از سال 1393 در جهت ترویج صنایع گازسوز شروع به تولید انواع شیرآلات برنجی شامل شیر پرسی 11 کیلویی، شیر بوتان 11 کیلویی، شیر عراقی، شیر لیفتراکی، شیر سوریه‌ای، شیر 2/5 کیلویی، شیر 5 کیلویی و ایران شیر و بوشن‌های شیر شامل بوشن سیلندر پرسی 11 کیلویی، بوشن سیلندر بوتان 11 کیلویی، بوشن سیلندر عراقی، بوشن سیلندر لیفتراکی، بوشن سیلندر سوریه‌ای، بوشن سیلندر 5 کیلویی و بوشن سیلندر 5/2 کیلویی کرده است.

مسئولین و کارکنان شرکت آرمان اندیشه فولاد عمیقاً بر این باور هستند که ایجاد امنیت، رفاه و آرامش بیشتری برای مصرف‌کنندگان و ارتقاء رضایت مشتریان از مهم‌ترین اهداف بوده و دسترسی به هرگونه منافعی بدون تحقق این دو آرمان اصلی، مفهومی نخواهد داشت. همچنین معتقدند که رضایت هرچه بیشتر مصرف‌کننده بدون ارتقاء و حفظ مستمر کیفیت و اثربخشی فرآیندهای مختلف امکان‌پذیر نخواهد بود.

این شرکت سال‌هاست که سیستم مدیریت تضمین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و با استفاده از مدرن‌ترین ماشین‌آلات تولیدی و برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی جهت تأمین و مرغوبیت بیشتر، خود را با معیارهای استاندارد ملی ایران و موازین استانداردهای جهانی تطبیق داده است.

تجهیزات فنی و آزمایشگاهی این شرکت دستیابی به آخرین ضرایب اطمینان را برای متخصصین و کارشناسان زبده و ماهر شرکت فراهم آورده است.

خط‌مشی شرکت آرمان اندیشه فولاد

درک صحیح نیاز مشتری و تأمین کالای مطابق با آن

پاسخ عملیاتی سریع در صورت بروز ایراد در کالا و خدمات

تضمین ایمنی، در دسترس بودن و اطمینان بخشی به مشتریان در راستای کالا و خدمات ارائه‌شده

آموزش و ارتقاء اجتماعی، فرهنگی و مالی کارکنان

اهداف و برنامه‌های آتی آرمان اندیشه فولاد

تولید قطعات صنایع بزرگ ازجمله صنعت نفت و پتروشیمی
راه‌اندازی ریخته‌گری میل‌گرد برنجی

چارت سازمانی

مدیر عامل:

جناب آقای مهندس علی رستگاری

مدیر شرکت:

جناب آقای مهندس دانیال رستگاری

مدیر مالی:

سرکارخانم طناز جباری

مدیر بازرگانی:

سرکار خانم مهندس شیخ