آشنایی شرکت آرمان اندیشه فولاد

شرکت آرمان اندیشه فولاد از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید شیر و بوشن سیلندرهای گاز مایع (LPG)‌ آغاز و اکنون به پشتوانه سال‌ها تجربه و بهره‌مندی از نیروهای متخصص و پیشرفته‌ترین تکنولوژی،‌ محصولات با کیفیت را به بازار عرضه می‌نماید. در همین راستا تمام محصولات تولیدی از بهترین مواد اولیه تولید و مراحل مختلف کنترل ایمنی، استاندارد و کیفیت را طی می‌نمایند. اخذ علامت استاندارد ملی ایران، ضامن کیفیت و ایمنی محصولات تولیدی شرکت آرمان اندیشه فولاد می باشد.

مهمترین اهداف شرکت آرمان اندیشه فولاد ایجاد امنیت و آرامش بیشتر برای مصرف‌کنندگان و ارتقاء رضایت مشتریان بوده که دسترسی به هرگونه منافعی بدون تحقق این دو آرمان اصلی، مفهومی نخواهد داشت. همچنین این شرکت معتقد است که رضایت هرچه بیشتر مصرف‌کننده بدون ارتقاء و حفظ مستمر کیفیت و اثربخشی فرآیندهای مختلف امکان‌پذیر نخواهد بود.

این شرکت سال‌هاست که سیستم مدیریت تضمین کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و با استفاده از مدرن‌ترین ماشین‌آلات تولیدی و برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی جهت تأمین و مرغوبیت بیشتر، خود را با معیارهای استاندارد ملی ایران و موازین استانداردهای جهانی تطبیق داده است.

تجهیزات فنی و آزمایشگاهی این شرکت دستیابی به آخرین ضرایب اطمینان را برای متخصصین و کارشناسان زبده و ماهر شرکت فراهم آورده است.

خط‌مشی شرکت آرمان اندیشه فولاد

درک صحیح نیاز مشتری و تأمین کالای مطابق با آن

پاسخ عملیاتی سریع در صورت بروز ایراد در کالا و خدمات

تضمین ایمنی، در دسترس بودن و اطمینان بخشی به مشتریان در راستای کالا و خدمات ارائه‌شده

آموزش و ارتقاء اجتماعی، فرهنگی و مالی کارکنان

اهداف و برنامه‌های آتی آرمان اندیشه فولاد

تولید قطعات صنایع بزرگ ازجمله صنعت نفت و پتروشیمی
راه‌اندازی ریخته‌گری میل‌گرد برنجی

چارت سازمانی

مدیر عامل:

جناب آقای مهندس علی رستگاری

مدیر شرکت:

جناب آقای مهندس دانیال رستگاری

مدیر مالی:

سرکارخانم طناز جباری

مدیر بازرگانی:

سرکار خانم مهندس شیخ