به آرمان اندیشه فولاد خوش آمدید

باعث افتخار ماست که به شما احساس امنیت دهیم

آشنایی شرکت آرمان اندیشه فولاد

شرکت آرمان اندیشه فولاد از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید شیر و بوشن سیلندرهای گاز مایع (LPG)‌ آغاز و اکنون به پشتوانه سال‌ها تجربه و بهره‌مندی از نیروهای متخصص و پیشرفته‌ترین تکنولوژی،‌ محصولات با کیفیت را به بازار عرضه می‌نماید. در همین راستا تمام محصولات تولیدی از بهترین مواد اولیه تولید و مراحل مختلف کنترل ایمنی، استاندارد و کیفیت را طی می‌نمایند. اخذ علامت استاندارد ملی ایران، ضامن کیفیت و ایمنی محصولات تولیدی شرکت آرمان اندیشه فولاد می باشد.

مهمترین اهداف شرکت آرمان اندیشه فولاد ایجاد امنیت و آرامش بیشتر برای مصرف‌کنندگان و ارتقاء رضایت مشتریان بوده که دسترسی به هرگونه منافعی بدون تحقق این دو آرمان اصلی، مفهومی نخواهد داشت. همچنین این شرکت معتقد است که رضایت هرچه بیشتر مصرف‌کننده بدون ارتقاء و حفظ مستمر کیفیت و اثربخشی فرآیندهای مختلف امکان‌پذیر نخواهد بود.

تماس با ما

خدمات شرکت آرمان اندیشه فولاد

شرکت تولیدی و صنعتی آرمان اندیشه فولاد برای پیشی گرفتن از رقبا در بازار رقابتی سخت امروز، موضوع تولید محصولات با بالاترین کیفیت ممکن را در انجام پروژه های متنوع کثیر خود تا به امروز و همچنین برنامه‌های پیش رو سازمان در آینده، از همان ابتدا سرلوحه کار خود قرار داده است و بر این باور است که دستیابی به کیفیت عالی و قابل رقابت با دیگران نیازمند آزمایشگاهی مجهز به جدیدترین دستگاه‌ها اندازه‌گیری و افرادی مجرب و مسلط به این امور است که این امر در شرکت میسر گردیده است. سیستم کیفیت آزمایشگاه شرکت آرمان اندیشه فولاد که دارای دو بخش آزمایشگاه خواص مکانیکی و شیمیایی است تمام تلاش خود را بر این هدف متمرکز کرده است که با استفاده از تجهیزات روز و کنترل محصولات از لحظه ورود مواد اولیه و حین تولید تا هنگام بسته‌بندی، محصولاتی با بالاترین کیفیت را برای مصرف‌‌کنندگان تضمین نماید.

هدف سیستم مدیریت کیفیت نزدیک کردن خواسته‌ها و انتظارات مشتریان و سازندگان بر اساس استانداردهای مربوطه می‌باشد. در شرکت تولیدی و صنعتی آرمان اندیشه فولاد، واحد کنترل کیفیت (QC) به عنوان بخشی از سیستم مدیریت کیفیت و در راستای پیشبرد اهداف شرکت اعم از کاهش ضایعات به منظور دستیابی به ضایعات صفر و تولید محصول با کیفیت مناسب و ارتقاء سطح کیفی محصولات را بر عهده دارد.

ارتقاء سطح کیفی محصولات

قابل رقابت با دیگران

رعایت الزامات ایمنی

کلیه حقوق معنوی و فیزیکی این وب سایت متعلق به شرکت آرمان اندیشه فولاد می باشد.

شرکت آرمان اندیشه فولاد از سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تولید شیرهای سیلندرهای گاز مایع (LPG)‌ آغاز کرد و اکنون به پشتوانه سال‌ها تجربه و بهره‌مندی از نیروهای متخصص، بهترین‌ محصولات را به بازار عرضه می‌کند. این شرکت از بدو تأسیس، رعایت استانداردها و تولید محصولات باکیفیت را سرلوحۀ کار خود قرار داده است. در همین راستا تمامی محصولات تولیدی شرکت از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند و مراحل مختلف کنترل ایمنی، استاندارد و کیفیت را طی می‌کنند.

کلیه حقوق معنوی و فیزیکی این وب سایت متعلق به شرکت آرمان اندیشه فولاد می باشد.